LEANAŘI 2024

Krize jako výzva a příležitost. Zjistěte, jak se připravit na těžší časy. Díky LEAN.
Seznamte se a diskutujte s profesionály z oboru lean managementu a čerpejte know how od těch nejlepších.

 


PŘIPRAVUJEME

 

Průlomová konference díky unikátnímu formátu,
který vás vtáhne od první minuty.

Zjistit o konferenci víc

O konferenci

Špičkoví LEAN odborníci a TOP manažeři z firem, kteří už díky lean pracují efektivněji a s nižšími náklady. Ti všichni se s vámi podělí o cenné zkušenosti i tipy, které váš byznys posunou na další úroveň a pomohou vám připravit se na případnou krizi.

MOTTO AKCE

Konference, kde nemusíte jen poslouchat. Zapojte se a přidejte svůj názor do diskuze.

Formát

Přinášíme vám zcela nový formát konference, založený na tzv. knowledge sharing. O své zkušenosti z provozu se s vámi podělí nejen naši hosté, ale zapojit se můžete i vy sami. Chceme, abyste si odnesli co nejvíce praktických tipů a rad přesně pro váš provoz / firmu.

Pozvali jsme LEAN odborníky, kteří metodiku a techniky lean využívají už řadu let, a mohou vám tak pomoci v hledání řešení vašich potíží. O tom, v čem je vaše společnost silná, nebo co ji naopak trápí za neduhy, můžete diskutovat taky v rámci networkingu.

A nezapomněli jsme ani na praktickou část. Proto jsme pro vás zařídili exkurzi do testbedu INTEMAC, kde načerpáte spoustu nápadů, které vaše zlepšování zjednoduší a urychlí.

Proč pořádáme leanaře 2024

Sami jsme leanaři. Metody LEAN a průmyslu 4.0 zavádíme do firem už řadu let. Zlepšování procesů je náš každodenní chleba. Víme, že leanaři a manažeři ve firmách často působí jako osamocení bojovníci za „lepší“ budoucnost firem.

Leanař, manažer nemá mnoho příležitostí sdílet své zkušenosti. Zpětnou vazbu nebo konstruktivní oponenturu dostává zřídka, spíš nikdy. Často řeší „kolo“, i když už ho dávno někdo v jeho okolí úspěšně vyřešil. Jenže on to neví a tím ztrácí čas. Tato konference má leanaře spojit dohromady. Protože čas jsou peníze a ty je lepší investovat do samotného zlepšování a zvyšování efektivity než do hledání řešení, které už někdo dávno objevil.

Nečekejte na krizi jako osamělý leanař. Přijďte na konferenci LEANAŘI 2024 a získejte náskok. Kdo je připraven, není překvapen. A z případné krize vyjde jako vítěz.

Harmonogram

Konference, která vás vtáhne od první minuty. Stanete se její součástí.

PŘIPRAVUJEME

Hosté diskuzních panelů

Garant konference / Moderátor
Ing. et Ing. Jakub Myška, CEO Lean Industry

Jako moderátor konference s mnohaletou zkušeností v oblasti lean a managmentu firem bude mým potěším Vás provést touto konferencí. Obzvláště se těším na odpolední blok, který je zaměřený na sdílení znalostí. Budu moderovat Vaše diskuze a také přidávat osobní zkušenosti ze života managera bojujícího za produktivitu firmy a její rozmach, nebo z pohledu lean specialisty, pro kterého jsou nástroje lean součástí každodenního života.

Ing. Stanislav Martinec, Majitel a ředitel KOMA MODULAR s.r.o.

Je majitelem a aktivním ředitelem společnosti, kterou před 30 lety založil. Věří, že orientace na kvalitu, inovace a rozvoj je ta nejlepší cesta, kterou se můžeme vydat. Proto před neustálým růstem upřednostňuje právě rozvoj a cirkularitu.

Dipl.-Ing Sascha Tometschek, Director Of Operations EMEA Marmon Foodservice Technologies

Na Top manažerských pozicích pracuje více než 15let. Neustále se opírá o své přesvědčení, že LEAN je ta správná cesta pro úspěch firmy a jejího manažera. V jeho práci je pozoruhodná trojkombinace: německá preciznost, česká improvizace a leanařské srdce.

Ing. Tomáš Musil, Jednatel ept connector s.r.o.

Již 17 let vede výrobní závod s unikátní kombinací zákazníků (automotive a electronics). Možná i proto stále zůstává technikem, fandou moderních technologií a automatizace. Dokonce přichází s převratnou myšlenkou aplikace LEAN přístupu na robotická a automatická pracoviště.

Ing. Tomáš Palko, Lean Manager PARKER HANNIFIN INDUSTRIAL s.r.o.

Velká korporace, velký lean operační systém. To je to, co Tomáš propojuje s českou mentalitou, a zavádí do výrobního závodu v Chomutově. Zaměřuje se na zvyšování produktivity a zjednodušování práce lidí. K tomu denně používá LEAN nástroje a zejména Kaizen.

Řečníci a témata

PŘIPRAVUJEME

O nás

lean industry

Pracujeme s vrcholným managementem průmyslových a výrobních firem, kterým pomáháme dělat lepší rozhodnutí a následně je uvést v realitu.

Již přes 15 let jsme partnery našim klientům. Pomáháme se změnou firemní kultury a budujeme tak nezastavitelné týmy, které přináší zlepšení v tom, co dělají. Našim cílem je vybudování štíhlého podniku a to na všech úrovních organizace klienta (od top managementu směrem dolů).

MANAGEMENT

Začněte od vedení své firmy. Jedině tak efektivně vyrostete a udržíte se na vrcholu.

ŠTÍHLÁ VÝROBA

Odlište se od konkurence a zvyšte své zisky. Naučíme Vás ty správné postupy a metody.

PRŮMYSL 4.0

Zvyšte svou konkurenceschopnost a nezůstaňte pozadu za průmyslovým světem.

VZDĚLÁVÁNÍ

Informujte se v oblasti štíhlé výroby a průmyslu 4.0. Školíme na míru Vašim potřebám.

Partneři

Registrace

LEANAŘI 2024

Krize jako výzva a příležitost. Zjistěte, jak se připravit na těžší časy. Díky LEAN.

Seznamte se a diskutujte s profesionály z oboru lean managementu a čerpejte know how od těch nejlepších.

Průlomová konference díky unikátnímu formátu, který vás vtáhne od první minuty.

PŘIPRAVUJEME